CATERING services

V rámci cateringových služeb vám zajistíme ten nejlepší servis. Staráme se o nejrůznější typy akcí jako jsou svatby, eventy, sportovní dny, firemní konference apod. Rádi za vámi přijedeme a zajistíme, připravíme a nachystáme s naším teamem právě vaši akci.

SVATEBNÍ HOSTINY

wedding receptions

Cena vždy individuálně

Chcete klasickou svatební hostinu a večer raut pro všechny anebo preferujete raut pro všechny hned po obřadu. Svatební hostina s pravým 4chodovým menu jen pro nejbližší má něco do sebe.

CUKROVÍ OD BABIČKY

grandma's confection

Cena dle specifikace

Zajistíme a dodáme cukrovinky od BABIČČINO CUKROVÍ. Jednoduše nám zavolejte, rádi poradíme a o vaši svatební hostinu i se sladkostmi se postaráme…

FIREMNÍ EVENTY

events & teambuildings

Cena dle specifikace

Umíme zajistit občerstvení pro nejrůznější firemní eventy, sportovní akce a teambuldingy. Zde dodáváme teplý i studený bufet, ovocné mísy apod. Vše s profesionální obsluhou. 

KOKTEJLOVÝ BAR

coctail bar

Cena vždy individuálně

Koktejlové balíčky jsou to pravé pro jakoukoliv akci. Vždy se s vámi domluvíme, aby koktejlové menu vyhovovalo přímo vaší akci, ať už skladbou drinků, použitým druhem alkoholu, tak zaměřením. Doladíme s vámi vše vždy do detailu.

KÁVOVÝ BAR

coffee bar

Cena dle specifikace

Na jakoukoli akci zajistíme kávový catering přesně dle vašich potřeb a přání. Standardně vozíme dva mlýnky, abychom potěšili všechny kávové jazýčky. Rádi zařadíme i kávové speciality, aby každá kávová akce byla jedinečná.

DEGUSTACE A PREZENTACE

tasting and presentation

Cena dle specifikace

Rádi pro vás zajistíme degustaci rumů, whisky, tequily, ginů, koňaků, brandy apod. Ke všem degustacím dokážeme také zajistit exkluzivní doutníkovou prezentaci sestavenou dle předchozí domluvy a vašeho přání.

REFERENCE

ADVANTAGE CONSULTING . POVODÍ MORAVY . RED HAT . SANOFI . TESCAN