ELEKTRO / MOTO . electric section

Elektro kola, elektro – koloběžky, čtyřkolku nebo motorku si můžete zapůjčit na jakoukoli nejen firemní akci. Doba půjčovného je standardně 4 hodiny. Můžete zvolit i variantu, že vše dovezeme na místo vámi určené nebo využijete našich možností a areálu.

ELEKTRO KOLA

e-bikes

Cena dle počtu

Nynější trend ve světě jízdních kol jsou ELEKTROKOLA! Nízké provozní náklady, ekologický provoz a radost ze šlapání, to vše nabízí kola na elektrický pohon. Elektrokolo, tedy e-bike je klasické jízdní kolo, které pomocí systému elektrického pohonu pomáhá uživateli v jízdě. U elektrokol zároveň nemusíte skládat řidičské zkoušky a platit drahé povinné ručení! Jednoduše sednete a jedete.

OUTDOOR. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 20 osob /1 hodina. Délka pronájmu max. 4 hodiny. Možnost prodloužení. Při objednání na firemní či jinou akci se připočítává cena za obsluhu aktivity. 

ELEKTRO KOLOBĚŽKY

e-scooters

Cena dle specifikace

Na kratší výlet ven nebo okružní jízdu po městských památkách. Další fenoménem jsou nepochybně ELEKTROKOLOBĚŽKY. Šikovné a praktické vozítko poslouží jako pomocník na pravidelných denních trasách i jako moderní způsob, jak trávit volný čas. Jsou vybaveny elektromotorem, akumulátorem a „plynem“, kterým se reguluje rychlost. Vybíráte i variantu rychlosti.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x10m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

ČTYŘKOLKY

quad bikes

Cena dle specifikace

Pro větší děti je také k dispozici čtyřkolka Sonic 125cc. Ideální věk pro tuto aktivitu je 8 – 15 let . Zabaví se na poměrně dlouhou dobu, naučíme je plynulosti a bezpečné jízdě a vy  užíváte svého programu. Příprava a vysvětlení jak správně nastartovat a co vše je třeba znát, je zhruba do 10 minut . Na jakoukoli akci si můžete objednat buď jednu nebo více čtyřkolek i pro dospělé.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 50x90m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MOTOCYKLY

motorcycles

Cena individuální

Pro změnu něco pro budoucí motorkáře. Nabízíme možnost zapůjčení motocyklu Honda VFR800X Crossrunner. Srdcem je 16ventilový motor V4-VTEC DOHC s úhlem válců 90°. S tímto motocyklem je zábava zaručena. Lze zapůjčit i na víkendové cestování či na jakoukoli nejen firemní akci. Celková cena za tuto službu se odvíjí od specifikace poptávky zákazníka.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

ELEKTRO VOZÍTKA

e-vehicles

Cena dle počtu

Pro děti máme k dispozici pro jakoukoli akci elektro vozítka . Ideální věk pro tuto aktivitu je 2 – 5 let . Zabaví se na poměrně dlouhou dobu a vy je můžete s klidem sledovat a užívat si programu akce. Příprava a vysvětlení jak správně odstartovat a vyrazit do 5 minut . Na jakoukoli akci si můžete objednat buď jedno nebo více vozítek . Doprava k dalším vámi objednaným službám ZDARMA.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

KOLONOŽKA

hoverboard

Cena individuální

Hoverboard neboli elektrické balanční přesunovadlo. Díky náklonu těla udáváte směr jízdy. Stačí jen správně přenášet váhu buď na špičky nebo na paty a vozítko jede samo. Slouží například jako jednoduchý dopravní prostředek na kratší cesty do školy či do práce, nebo jako akční aktivita pro děti i dospělé. Během tří minut budete jezdit jako profíci. Naši instruktoři vám s jízdou pomohou.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x6m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

REFERENCE

BVV . MĚSTO KROMĚŘÍŽ . MUBEA . OLYMPIA BRNO . STK NA PŘEROVSKÉ OLOMOUC