FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY . photo services

FOTOGRAFIE jsou něco, co doceníte vždy až po akci. Fotograf by měl umět perfektně splynout s davem a stát se nedílnou součástí vaší akce. Díky této schopnosti se podaří zachytit bezprostřední projevy štěstí a radosti. Cena se odvíjí také od toho, jak dlouho bude fotograf fotit. Fotíme eventy, svatby, rodinné oslavy apod. Vyberte si z různých balíčků dle počtu upravených či vyvolaných fotek + různé bonusy… 

Pronajměte si od nás FOTOKOUTEK na 4 hodiny nebo klidně na libovolnou dobu . Od 80 kusů fotek nebo až neomezené množství . Kvalitní osvětlení a focení na vybrané nebo na zelené pozadí . K výběru až 15 druhů digitálních pozadí . Nepřeberné množství originálních rekvizit. Fotografie rozměru 15×10 cm s možností loga a iniciál vaší svatby . Jednoduché ovládání pro každého, rychlý tisk a případně i obsluha . Možnost doplnění grafiky . Veškeré fotky dodáme po akci a nebo odesíláme na zadaný email . Nabízíme 3 varianty fotokoutků.

INSTAX. Dříve to byl Polaroid. Nyní je to stylový svatební fotoaparát populárního čtvercového formátu. INSTAX vytiskne ty nejlepší momenty dynamické fotografie s novými funkcemi jako zachycení pohybu, která vložíte se vzkazem do pamětní knihy pro novomanžele. Balíček ZÁKLAD obsahuje INSTAX + pamětní knihu + fixu a propisku na vzkazy + lepidlo +20 fotek . Další fotky +20ks / 500,-Kč. Délka zapůjčení 3 hodiny.  Možnost prodloužení.

REFERENCE

ADVANTAGE CONSULTING . BERNHARDT . HOLIDAY INN . RÁDIO PETROV . STK NA PŘEROVSKÉ OLOMOUC