KREATIVNÍ . creative

Kreativní aktivity si můžete zapůjčit v naší půjčovně. Doba půjčovného se různí dle náročnosti aktivity. Na akci si i toto portfolio můžete objednat na místo vámi určené. Rádi za vámi přijedeme a připravíme pro vás s našimi instruktory skvělou dětskou nebo jinou akci.

KŘÍDA VE SPREJI

chalk spray paint

Cena dohodou

Malování křídou ve spreji. Smývatelný křídový sprej, 4 různé barvy. Slouží ke značení různých povrchů aut, betonu, dřeva, zdí, oken, trávy, písku a sněhu.
Vhodné pro kohokoli s představivostí. Ze všech povrchů omyvatelný, aniž by zanechal negativní stopy. Šetrný k životnímu prostředí. Aktivita obsahuje cca 20 ks kříd.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 50 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

KVÍZ NA MÍRU

customized quiz

Cena dle specifikace

Kvízy na míru děláme s láskou a vždy jej přizpůsobíme dle Vašeho zadání. Připravíme „NA MÍRU“ interaktivní kvíz s 10 až klidně i 100 otázkami. Zábava pro všechny věkové generace. Uděláte team a pak už jen hádáte, tipujete a odpovídáte . Projekci a ozvučení na kvíz přivezeme. Délka trvání kvízu je různá od 30 minut až po 2 hodiny, dle chuti a nálady.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x2m. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je 10-300 osob /1 hodina. Délka akce od 20min – 2 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace + obsluha atrakce v ceně.

MAGICKÝ PÍSEK

magic sand

Cena dle dohody

Kinetický či magický písek představuje skvělou formu zábavy pro všechny malé kreativce. Je na dotek příjemný, podporuje zlepšení jemné motoriky rukou a navíc působí antistresově. Žádné dítko neodolá možnosti vytvářet hrady, bábovičky, zvířátka nebo cokoli jiného z tohoto magického písku. V portfoliu nabízíme 4 různé varianty barev.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 2x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

face painting

Cena individuální

Facepainting neboli malování na obličej je v poslední době velmi žádaná a vděčná zábava pro děti všech věkových kategorií. Tato aktivita se totiž hodí na dětský den, narozeninovou oslavu, sportovní odpoledne nebo firemní či obecní akci, na které jsou přítomny děti. Proměníme je ve zvířata, komiksové hrdiny, piráty nebo namalujeme květiny, broučky apod.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 2x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 35 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

PĚTIPRSTÉ MALOVÁNÍ

five-finger painting

Cena individuální

Děti i dospělí si mohou malování užít netradiční metodou, kdy mohou malovat až 5-ti prsty zároveň. Součástí jsou tři velikosti speciálních silikonových štětců, které se nasazují na prsty. Máme 3 velikosti štětců. Tento způsob malování podporuje představivost a kreativitu. Součástí dodávky jsou barvy, malířský papír, hadříky.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 2x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce včetně soutěžního pavouka v ceně.

FOTOKOUTEK

photo corner

Cena dle specifikace

Atraktivní pozadí fotokoutků připravíme na míru akce. Naše fotokoutky nainstalujeme pro jakoukoli příležitost (eventy, svatby apod.). Následně Vám fotku vytiskneme na kvalitní fotopapír přímo na místě. Pěkný dárek se vzpomínkou na vydařenou akci. Po akci všechny fotky samozřejmě dodáme v digitální podobě. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x3m. Napětí 230V. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je 20-70 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

RAZÍTKOVANÁ

stamped

Cena dohodou

Děti si vyberou motivy pro razítkování a mohou jejich skládáním a doplňováním vytvářet svůj svět dle vlastní fantazie. Hlavní výchozí motivy razítek jsou statek, středověk a vesmír, ale máme i další. Svůj výtvor si pak mohou i následně vybarvit a vyvěsit doma například jako výzdobu pokojíčku.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru stačí 2x2m, může být i větší. Příprava cca 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

SVATEBNÍ HRY

wedding games

Cena individuálně

To je hlavně o zábavě . V portfolio máme nepřeberné množství her a ty nejoblíbenější jsou … Zvedání bot . Přebalování panenky . Poznej věci v pytlíku . Svatební kočár . Praskání balónků tancem . Tanec s vařečkou . Poznávání podle hmatu . Bramborový tanec . Dobrou chuť poslepu . Židlový tanec apod.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x2m. Napětí 230V. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

VÝROBA ODZNÁČKŮ

manufacture of badges

Cena vždy individuální

Sami si můžete zvolit předem zajímavé motivy, které Vám vytiskneme a následně si z nich můžete vybrat a vyrobit odznáček. Nebo je možné si namalovat přímo na místě svůj originální motiv a využít je pro výrobu jedinečného odznáčku. Speciální nabídka pro firmy – odznáčky s logem akce nebo firmy jako dárek …

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 30-50 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

REFERENCE

BVV . MĚSTO OLOMOUC . MUBEA . NC HARFA PRAHA . SOUFFLET AGRO