NAFUKOVACÍ . inflatable

Nafukovací atrakce si můžete zapůjčit v naší půjčovně. Doba půjčovného se různí. Na akci si nafukovací portfolio můžete objednat na místo vámi určené. Rádi za vámi přijedeme a nachystáme s našimi instruktory dětskou nebo jinou akci.

AQUAZORBING

vodní koule

Cena individuální

Aquazorbing je nový druh výstřední adrenalinové zábavy. Jeho základem je aquazorbová plastová koule. Smyslem je snaha o chůzi po vodě. Vznikl v roce 2006 v Asii a v roce 2008 se poprvé objevil i v České republice. Otevře se vodotěsný zip, do koule si vleze člověk, zip se zavře a koule se nafoukne vzduchem, který vydrží zhruba 20 minut. Koule je následně puštěna na vodu. V kouli je možno být i ve dvojici.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x4m a vodní plocha. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je 10-15 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

BUMPER BALLS

body zorbing

Cena dle specifikace

Bumperball je nafukovací balón, strukturou podobný zorbingu, sloužící k narážení a k akrobatickým prvkům, jako jsou kotouly, přemety a podobně. Na rozdíl od zorbingové koule se navléká na tělo a hlavu sportovce a nohy zůstávají volné. Tento druh náčiní pochází z Nového Zélandu, kde se začal vyvíjet v roce 2009 jako modifikace klasické zorbové koule. Nejtypičtější aktivitou je takzvaný Bumper fotbal.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x10m. Napětí 230V. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je až 20-60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

FOTBALOVÝ TERČ

football target

Cena vždy individuálně

Nafukovací fotbalový terč nebo také fotbalové šipky je atrakce vhodná pro všechny věkové kategorie a pro opravdu veškeré typy akcí. Každý účastník atrakce vždy vykopne fotbalový míč do nafukovacího terče, a protože je míč v podstatě celý vyroben na suchý zip, stejně jako terč, při zásahu se míč na terč přilepí a vy můžete hodnotit získanou bodovou hodnotu. Většinou střílíme na terč cca 5x a poté se body sečtou.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x2m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

KANOE . KAJAKY

kanoe . kayaks

Cena dle počtu

Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. Můžete si zapůjčit v naší půjčovně nebo objednat přímo na akci na místo vámi určené. Zde se cena různí.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m + vodní hladina. Napětí 230V. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je 20-40 osob /1 hodina a závisí na počtu objednaných člunů. Délka pronájmu 1 hodina. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

LUKOSTŘELBA nafukovací

archery trainer

Cena vždy individuálně

Lukostřelba je praktické lovecké umění a z něj vzniklé sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Jedná se o samostatné sportovní odvětví respektive o specifický olympijský sport. Je také národním sportem v Bhútánu, státu v jižní Asii. Střílí se na vzdálenosti 30 m až 90 m. Střílí po sadách, která se skládá ze 3 nebo 6 šípů.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 12x4m. Napětí 230V. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 10-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MAXI HOKEJ

maxi hockey

Cena vždy individuálně

Maxi hokej je kolektivní sport určený pro muže i ženy. Jedná se o klasický staroanglický sport, mezi které lze zařadit i kriket a ragby. Pozemní hokej je na světové scéně prezentován několika turnaji v mužské i ženské kategorii. Znám je především jako olympijský sport a to již od roku 1908. Jednou za čtyři roky je možné sledovat Mistrovství světa v pozemním hokeji.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x10m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je 10-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MAXI LIDSKÝ FOTBAL

maxi human football

Cena vždy individuálně

Fotbal neboli kopaná je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. V našem nafukovacím lidském fotbale hrají dvě družstva po šesti hráčích v obdélníkovém nafouknutém prostoru – hřišti. Jejich cílem je dosáhnout více branek než soupeř. Branky dosáhnete tehdy, když míč překročí tz. brankovou čáru. Ale pozor, po celou dobu hry jste připoutáni k tyči ve své řadě.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x15m. Napětí 230V. Příprava 25 min. Kapacita atrakce je až 24-48 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

PADDLEBOARDY

paddleboards

Cena dle počtu

Paddleboarding je vodní sport, při kterém jezdec na prkně používá k pohybu vpřed dlouhého pádla. Rovněž je někdy zkráceně nazýván SUP – Stand Up Paddle, pádlování ve stoje. Je to sport, při kterém člověk zlepší smysl pro rovnováhu a fyzičku. Podle lékařských studií dochází k zapojení svalů od lýtkových na nohou, přes zádové a šikmé břišní, až po všechny svaly na rukou.

INDOOR + OUTDOOR. Zábor 4x5m + vodní hladina. Napětí 230V. Příprava 20 min. Kapacita atrakce cca 40 osob /1 hodina a závisí na počtu objednaných paddleboardů. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení + obsluha atrakce.

PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA

obstacle course

Cena vždy individuálně

Když jsou na akci malé nebo i větší děti, je potřeba nechat je vyřádit. Proč si tedy neobjednat nafukovací překážkovou dráhu? Velikost této atrakce je cca 10x5m a je to naše nejoblíbenější atrakce pro děti od 3 – 12 let. Děti různě přelézají a skáčí. Pokud se jedná o samostatnou službu, účtuje se k ceně doprava. Při spojení s dalšími službami, které již na akci objednáváte je doprava zahrnuta v nabídce s dalšími službami.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x5m. Napětí 230V. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je až 100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

RAFTY

rafts

Cena dle počtu

Rafting je venkovní rekreační i sportovní aktivita, která je provozována na nafukovacím raftu. Spočívá ve sjíždění vodních toků různého stupně obtížnosti. Rafting je považován za specifický extrémní sport, který může být životu a zdraví nebezpečný. Vznik tohoto odvětví lidských aktivit je datován někam na počátek 70. let 20. století, kdy začal být tento sport populární.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m + vodní hladina. Napětí 230V. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je 12-24 osob /1 hodina a závisí na počtu objednaných člunů. Délka pronájmu 1 hodina. Možnost prodloužení + obsluha atrakce.

SKÁKACÍ HRAD malý

bouncy castle

Cena individuální

Skákací hrady patří obecně mezi velmi oblíbené nafukovací atrakce. Ale není hrad jako hrad. Důležité je aby byl hrad co nejvíce bezpečný a vaše dítě nikde např. nezapadlo a nezranilo se. Přesně takové hrady máme. A co si budeme povídat, když jsou na akci malé děti, je potřeba je řádně unavit. Když půjdou spát brzy, vy pak můžete pokračovat v zábavě . Proč tedy nemít na rodinné oslavě např. skákací hrad . Velikost hradu je 5x5m.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x6m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 70 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

SKÁKACÍ HRAD velký

bouncy castle big

Cena dle specifikace

To nejlepší z tradiční zábavy pro Vaše děti. Větší hrady na akce pro větší děti, které je samozřejmě potřeba unavit o to více a nechat je pořádně se vyřádit. Nafukovací hrady jsou vhodné na dny otevřených dveří, rodinné oslavy, dětské dny, svatby s programem, sportovní odpoledne apod. Velikost hradu je 7x6m. Hrady jsou dodávány českým výrobcem, který garantuje používání jen certifikovaných materiálů.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x7m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

REFERENCE

ETA . FESTIVAL LIFE! . GOGEN . MĚSTO KROMĚŘÍŽ . MIMO LIMIT