OSTATNÍ . other activities

Mezi ostatní aktivity patří všechno možné od klaunů přes karaoke až po RC modely autíček. Doba půjčovného se různí dle náročnosti. Rádi za vámi přijedeme a připravíme pro vás dětskou nebo jinou akci s kvalitním programem.

BALÓNKOVÝ KLAUN

balloon clown

Cena dohodou

Balónkový klaun umí brilantně nejen nafukovací zvířátka, ale i nějaké to kouzlo. V rámci programu vás čeká cca 25 minutové vystoupení a další cca 2 hodiny vyrábí balónky pro děti. Zpestření dětských dnů, rodinných akcí, karnevalů apod. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru min. 20x20m. Příprava 45 min. Kapacita atrakce je až 50-100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

HÁZECÍ KLAUN

throwing clown

Cena vždy individuálně

Buď se na Vás směje nebo vyplazuje rozpustile jazyk. To je náš veselý házecí oboustranný klaun Béďa. Přivezeme spolu s ním i hromadu barevných míčků. Dětem se moc líbí a házením míčků stráví klidně i 2 hodiny času.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 1x1m. Příprava 5 min. Kapacita atrakce je 10-100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. U této atrakce není nutná obsluha.

KARAOKE

karaoke party

Cena dle specifikace

V poslední době jsou na nejrůznějších akcích velice populární karaoke sety. Tento atraktivní doplněk se hodí ke každé příležitosti a navíc se zaručeně pobavíte. K dispozici máme více než 6000 titulů nejen českých, ale i zahraničních písniček.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x10m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

KOŇSKÉ HRY

horse games

Cena individuální

Hlavním tahákem je bezesporu KOŇSKÝ DOSTIH SE SÁZKOU NA VÍTĚZE a losování o hodnotné ceny. Atraktivní soutěžní stanoviště – výroba koníka z papíru či z filcu nebo vlastní odznáček, kvíz o konících … Spojení netradiční zábavy s koňmi. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 50x50m. Příprava 60 min. Kapacita aktivit je až 2000 osob. Délka akce cca 4 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakcí v ceně.

KOUZELNÍK

magician

Cena dle specifikace

Osvědčená zábava pro děti ve věku od 1 roku do cca 6 let. Vystoupení mluveného programu se špetkou klaunského humoru. Na délce programu je možné se domluvit v rozmezí 10-45 minut.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru min. 5x5m. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 2000 osob. Délka pronájmu 45 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace atrakce v ceně.

LASEROVÉ STŘELNICE

laser guns

Cena dle specifikace

Laserová malorážka nebo pistole a terč, kdy se může střílet až na vzdálenost 10 metrů. Tato střelnice slouží i jako trénink našich biatlonistů. Na jakoukoli akci si můžete objednat buď jednu nebo více kusů.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 7x1m. Napětí 230V. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Obsluha atrakce v ceně.

LUKOSTŘELBA

archery

Cena dle specifikace

Lukostřelba je sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Jedná se o samostatné sportovní odvětví respektive o specifický olympijský sport. Děti střílí se na vzdálenosti od 3 – 10m.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x3m. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MAXI KOSTKY

maxi cubes

Cena dohodou

Chtěli by vaše děti stavět něco opravdu extra velkého a nebo si zahrát v kostky aniž by se někam ztratily a zakutálely. Myslíme samozřejmě ty kostky, nikoli vaše děti :o) V tomto případě se rozhodně nezakutálí.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x3m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je klidně až 100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Obsluha atrakce v ceně.

NERF

nerf guns

Cena dle specifikace

Zábava pro děti ve věku od 4 roku do cca 15 let. Dětské plastové pistole a zbraně na pěnovou munici. V České republice jsou mezi dětmi rozšířené přibližně od roku 2010. Náboje mohou být různé, ale většina pistolí je na šipky s kulatou gumovou hlavičkou a pěnovým tělem.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru min. 5x5m. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 2000 osob. Délka pronájmu 45 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace atrakce v ceně.

3D BRÝLE

3D glasses

Cena individuálně

Opilecké 3D brýle simulují účinky zhoršených schopností včetně snížené pozornosti, zpoždění reakcí, zmatenost, vizuální zkreslení, změnu hloubky vidění a vnímání vzdálenosti, zúžení periferního vidění, špatný úsudek a rozhodování, poruchy motorické koordinace.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru min. 4x4m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Obsluha atrakce dohodou.

PENTANGUE

koulená

Cena dohodou

Pétanque je francouzská společenská hra pro dvě 1–3členná družstva, která se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý. Výraznou předností této hry je to, že ho může hrát prakticky každý a kdekoliv.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x5m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 10-40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

RC AUTA

rc cars

Cena dle specifikace

Je libo jízdu zručnosti nebo závod pro děti případně firemní aktivitu. Pak RC modely aut jsou tím správným řešením pro vaši akci a je to skvělá zábava. K dispozici máme zhruba 12 vozidel různých velikostí a modelů. Možnost tvorba firemního vozidla v barvách vaší firmy nebo společnosti.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x8m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 20-70 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

ŽONGLOVÁNÍ

juggling

Cena individuální

Žonglování je sportovní, taneční a artistická aktivita zlepšující nervosvalovou koordinaci, prostorovou orientaci a soustředění. Žonglování do vzduchu spočívá ve vyhazování předmětů do různých výšek, s různou rotací a z různých míst – za zády, pod nohou…

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x8m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 20-70 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

REFERENCE

AQUALAND MORAVIA . BLASER . EMERSON . HOLLANDIA . SANOFI