POHYBOVÉ . physical activities

Všechny pohybové aktivity si můžete zapůjčit v naší půjčovně. Doba půjčovného se různí dle náročnosti aktivity. Na akci si nás můžete objednat na místo vámi určené. Rádi za vámi přijedeme a připravíme pro vás s našimi instruktory skvělou dětskou nebo jinou akci.

CHŮZE NA CHŮDÁCH

walking on stairs

Cena dle specifikace

Chůdy jsou dřevěné tyče, hranoly nebo hole, které umožňují, aby člověk stál v určité výšce nad zemským povrchem. Chůdy určené pro chůzi jsou hranoly vybavené stupátky pro stání na nohách.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru min. 6x6m. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 50-100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

JÍZDA ZRUČNOSTI

driving skills

Cena dohodou

Jízdu zručnosti umíme připravit kdekoli a s jakýmikoli překážkami. V současné době máme cca 25 typů nejrůznějších dřevěných a jiných překážek, které při sestavování tratí střídáme.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru min. 20x20m. Příprava 45 min. Kapacita atrakce je až 50-100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

JUMPER SKÁKACÍ TYČE

jumper sticks

Cena dle počtu

Naše skákací tyče,nazývané taktéž pogo nebo jumper sticks jsou vážně velmi zábavná a oblíbená nejen dětská aktivita. Jedná se o velmi bezpečnou a hlavně sportovní aktivitu.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 10-100 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Obsluha atrakce při objednání více kusů v ceně.

KOLOBĚŽKY

scooters

Cena individuální

Jízda na koloběžkách nejrůznějších typů a velikostí je vhodná aktivita pro veškeré nejen dětské akce, ale i dny otevřených dveří, závody a jiné soutěže. Pro malé děti velmi bezpečná aktivita.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x10m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

LANO

rope

Cena individuální

Přetahování lanem je disciplína či atrakce vhodná pro všechny věkové kategorie a pro opravdu veškeré typy akcí. Jeden team může tvořit od 2 až po 8 hráčů, kteří musí přitáhnout protivníky na svou stranu. Někdy je to vážně sranda.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 12x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce včetně pavouka v ceně.

ODRÁŽEDLA

bouncers

Cena dohodou

Osvědčená zábava pro děti ve věku od 1 roku do cca 6 let. Velmi bezpečné, naučí se jezdit každý během krátké chvilky. K dispozici máme celkem 12 kusů odrážedel nejrůznějších tvarů a velikostí. Na akci dovezeme domluvené typy.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru min. 7x7m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

VESMÍRNÝ SCOOTER

space scooters

Cena dle počtu

Vesmírný skútrnetradiční pojetí skútru na bází vlastního střídavého pohybu nohou. Osvědčená zábava pro dětí i dospělé. Velmi bezpečné, naučí se jezdit každý během krátké chvilky. Vlastní skútr má i hvězdný fotbalový mág Lionel Messi.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x8m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 20-70 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

TANEČNÍ PODLOŽKY

dance mats

Cena dohodou

Někdy nazývané taky taneční koberec, jsou interaktivní simulátory tance. Hráč má pod sebou speciální taneční podložku, která snímá jeho kroky. Hra je jednoduchá, zábavná a velice návyková a pro všechny věkové generace.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x3m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Obsluha atrakce v ceně.

REFERENCE

AC JOBS . BOSSARD . HOLLANDIA . HORNBACH . TOYOTA