VZDUCH . inflatable

Nafukovací atrakce si můžete zapůjčit v naší půjčovně. Doba půjčovného se různí. Na akci si nafukovací portfolio můžete objednat na místo vámi určené. Rádi za vámi přijedeme a nachystáme s našimi instruktory dětskou nebo jinou akci.

BUMPER BALLS

body zorbing

Cena dle počtu

Bumperball je nafukovací balón, strukturou podobný zorbingu, sloužící k narážení a k akrobatickým prvkům, jako jsou kotouly, přemety a podobně. Navléká na tělo a hlavu sportovce a nohy zůstávají volné. Tento druh náčiní pochází z Nového Zélandu, kde se začal vyvíjet v roce 2009 jako modifikace klasické zorbové koule. Nejtypičtější aktivitou je takzvaný Bumper fotbal.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x10m. Napětí 230V. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je až 20-60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

FOTBALOVÝ TERČ

football target

Cena individuální

Nafukovací fotbalový terč nebo také fotbalové šipky je atrakce vhodná pro všechny věkové kategorie a pro opravdu veškeré typy akcí. Každý účastník atrakce vždy vykopne fotbalový míč do nafukovacího terče, a protože je míč v podstatě celý vyroben na suchý zip, stejně jako terč, při zásahu se míč na terč přilepí a vy můžete hodnotit získanou bodovou hodnotu.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x2m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MAXI HOKEJ

maxi hockey

Cena dle specifikace

Maxi hokej je kolektivní sport určený pro muže i ženy. Jedná se o klasický staroanglický sport, mezi které lze zařadit i kriket a ragby. Pozemní hokej je na světové scéně prezentován několika turnaji v mužské i ženské kategorii. Znám je především jako olympijský sport a to již od roku 1908. Jednou za čtyři roky je možné sledovat Mistrovství světa v pozemním hokeji.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x10m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je 10-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MAXI LIDSKÝ FOTBAL

maxi human football

Cena dle specifikace

Fotbal neboli kopaná je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Ve fotbale hrají dvě družstva našem případě po pěti hráčích v obdélníkovém nafouknutém prostoru – hřišti. Jejich cílem je dosáhnout více branek než soupeř. Branky je dosaženo tehdy, když míč přejde brankovou čáru mezi tyčemi branky celým objemem. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x15m. Napětí 230V. Příprava 25 min. Kapacita atrakce je až 24-48 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

REFERENCE

ETA . FESTIVAL LIFE! . GOGEN . MĚSTO KROMĚŘÍŽ . MIMO LIMIT