VODNÍ . water sport

Vodní sporty a aktivity si můžete zapůjčit objednat nebo vyzkoušet v půjčovně na “Pláži U Vrbiček”. Doba půjčovného se různí. Varianta objednání znamená,  že vše přivezeme na vaši akci.

AQUAZORBING

vodní nafukovací koule

Cena dle specifikace

Aquazorbing je nový druh výstřední adrenalinové zábavy. Jeho základem je aquazorbová plastová koule. Smyslem je snaha o chůzi po vodě. Vznikl v roce 2006 v Asii a v roce 2008 se poprvé objevil u nás. Otevře se vodotěsný zip, do koule si vleze člověk, zip se zavře a koule se nafoukne vzduchem, který vydrží zhruba 20 minut. Koule je následně puštěna na vodu. V kouli je možno být i ve dvojici, což bývá velmi zajímavá podívaná.

OUTDOOR. Vodní plocha, bazén. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je 15 osob /1 hodina. Délka pronájmu max. 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

DRAČÍ LODĚ

dragonboat

Již od 4.700,-Kč/posádka

Jsme organizátorem a pořadatelem závodů velkých i malých dračích lodí, kterých se může zúčastnit posádka jakékoliv sportovní úrovně.  Rádi pro Vás uspořádáme jakékoliv závody dračích lodí „na klíč“  a to v lokalitě, kterou si určíte nebo kterou Vám můžeme doporučit. Současně zpracujeme scénář, doprovodný program, zajistíme produkci, moderátora, časomíru, startéra, kormidelníky a ozvučení jako například v DRAČÍ SEZÓNĚ 2024

OUTDOOR – vodní plocha. Dračí lodě mají své kouzlo především v tom, že prověří týmovost. Potřebujete team o 11 lidech. Pro další podrobnosti klikněte níže.

KANOE . KAJAKY

kanoe . kayaks

Cena individuální

Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. Můžete si zapůjčit v naší půjčovně nebo objednat přímo na akci na místo vámi určené. Zde se cena samozřejmě různí dle počtu objednaných kusů.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m + vodní hladina. Napětí 230V. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je různá a závisí na počtu objednaných člunů. Délka pronájmu různá. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

PADDLEBOARDY

paddleboards

Cena dle specifikace

Paddleboarding je vodní sport, při kterém jezdec na prkně používá k pohybu vpřed dlouhého pádla. Rovněž je někdy zkráceně nazýván SUP – Stand Up Paddle, pádlování ve stoje. Je to sport, při kterém člověk zlepší smysl pro rovnováhu a fyzičku. Podle lékařských studií dochází k zapojení svalů od lýtkových na nohou, přes zádové a šikmé břišní, až po všechny svaly na rukou.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x5m + vodní hladina. Napětí 230V. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je různá a závisí na počtu objednaných paddleboardů. Délka pronájmu opět různá. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

RAFTY

rafts

Cena dle specifikace

Rafting je venkovní rekreační i sportovní aktivita, která je provozována na nafukovacím raftu. Spočívá ve sjíždění vodních toků různého stupně obtížnosti. Rafting je považován za specifický extrémní sport, který může být životu a zdraví nebezpečný. Vznik tohoto odvětví je datován někam na počátek 70. let 20. století, kdy začal být tento sport populární.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m + vodní hladina. Napětí 230V. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je 12-24 osob /1 hodina a závisí na počtu objednaných člunů. Délka pronájmu 1 hodina. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

ŠLAPADLA

pedal boats

Cena individuální

Šlapadlo je druh vodního plavidla, které je poháněno lidskou silou pomocí šlapadel. Jedná se nejčastěji o dva spojené plováky, na kterých je instalováno sedadlo umožňující pohodlné sezení a zabírání nohou do šlapadel. Šlapáním je pak přímo nebo přes převod roztáčeno koleso nebo kolesa, méně často lodní šroub, kterým se plavidlo uvádí do pohybu. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m + vodní hladina. Napětí 230V. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je 20-40 osob /1 hodina a závisí na počtu objednaných člunů. Délka pronájmu 1 hodina. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

WAKEBOARD

wakeboard trainer

Cena vždy individuálně

Wakeboarding je vodní neolympijský sport, který spočívá v jízdě na wakeboardu, tedy prkně taženém lodí nebo kabelovým vlekem po vodní hladině. Byl vyvinut jako kombinace vodního lyžování a technik surfingu. Wakeboardista je tažen na laně za lodí nebo na vleku, většinou rychlostí kolem okolo 30-34 kilometrů za hodinu. U nás v ČR v posledních letech vyrostlo několik vodních parků.

OUTDOOR + INDOOR. Vodní hladina, bazén. Prostor záboru dle specifikace. Příprava 25 min. Kapacita atrakce je 25-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu pro firmy dle specifikace. Možnost prodloužení a návštěva i několika drah najednou + obsluha atrakce v ceně.

REFERENCE

AC JOBS . ČESKÁ SPOŘITELNA . GEMO . HP TRONIC . VALERA