TRENAŽERY . trainers

Veškeré trenažery si můžete zapůjčit v půjčovně nebo objednat na místo vámi určené. Doba půjčovného se různí. Můžete zvolit i variantu, že trenažery dovezeme přímo na vaši akci, kde se o vše s našim teamem postaráme.

MMA . TOP novinka

mma trainer

Cena dle specifikace

MMA trenažer to je REVOLUCE! Sice na první pohled připomíná gigantického pavouka nebo chobotnici, nicméně netušíte, co se v něm skrývá! Nejde o sílu, ale o vaši rychlost a koordinaci! Hráč musí získat co nejvíce bodů pomocí své rychlosti a síly, čím rychlejší úder – tím vyšší skóre, překonejte rekord v nejrychlejších úderech a kopech a staňte se ŠAMPIÓNEM! Skvělá zábava je v tomto případě zaručena! 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 2x2m. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je až 50 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace dle specifikace zákazníka + možnost obsluhy.

BIATLON

biathlon trainer

Cena dle specifikace

Biatlon, 2 sporty, tedy laserová střelnice a lyžařský trenažer. Jedná se o “letní verzi“ oblíbeného zimního sportu, který se stal v sezóně 2016/2017 díky Gabriele Koukalové, Ondřeji Moravcovi, Michalu Krčmářovi a Michalu Šlezingrovi opravdovým fenoménem . U trenažeru je nedílnou součástí laserová malorážka a terč, kdy se může střílet až na vzdálenost 10 metrů.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x2m. Napětí 230V. Příprava 30 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

FOTBALOVÝ TERČ

football target

Cena dle specifikace

Nafukovací fotbalový terč nebo také fotbalové šipky je atrakce vhodná pro všechny věkové kategorie a pro opravdu veškeré typy akcí. Každý účastník atrakce vždy vykopne fotbalový míč do nafukovacího terče, a protože je míč v podstatě celý vyroben na suchý zip, stejně jako terč, při zásahu se míč na terč přilepí a vy můžete hodnotit získanou bodovou hodnotu.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x2m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

GOLFOVÝ TRENAŽER

golf trainers

Cena individuálně

Chcete si vyzkoušet golf a navíc kdekoli? Dovezeme vám naše trenažery. Pár pojmů, abyste tento sport poznali. Putter je golfová hůl, která zajistí buď nízké nebo vysoké skóre. Používá se pro přesné doklepnutí míče do jamky. Patování zaujímá až 50% zahraných úderů a putter je tedy nejpoužívanější holí. Naše trenažery nabízí 2 zaměřovací linky pro dokonalý putt až do jamky.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x2m a větší. Příprava cca 15 min. Kapacita atrakce je 30-50 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

LASEROVÁ STŘELNICE

laser gun biathlon

Cena dle počtu

Laserová malorážka. Zjistěte, jak jste na tom s muškou . Opravdu skvělá zábava pro všechny věkové generace. Laserová malorážka a terč, kdy se může střílet až na vzdálenost 10 metrů. Tato střelnice slouží i jako trénink našich biatlonistů. Na jakoukoli akci si můžete objednat buď jednu nebo více pušek.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 7x1m. Napětí 230V. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MODERNÍ PĚTIBOJ

laser gun pentathlon

Cena dle specifikace

Laserová střelnice pro moderní pětiboj. Skvělá zábava hlavně pro děti, ale rádi vyzkouší i dospělí. Pětibojařská pistole a terč, kdy se může střílet až na vzdálenost 6 metrů. U nás v ČR v tomto olympijském sportu exceluje David Svoboda. Naši vyškolení instruktoři vám s výcvikem pomohou a poradí.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x2m. Napětí 230V. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

VIRTUÁLNÍ KINO

virtual cinema

Cena vždy individuálně

Virtuální realita přímo u Vás a na vlastní kůži? To je náš high-tech simulátor. Je vhodný pro jakoukoli firemní či jinou událost! Mobilní 5D VR simulátor vám poskytne nezapomenutelný vjemový zážitek ve Vámi vybraném prostředí a navíc k dispozici máme více než 100 krátkých filmů.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x3m. Napětí 230V. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je až 24 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

SOUBOJE V PÁCE

arm wrestling

Cena dle specifikace

Přetláčení rukou je sport, který provozují vždy dva sportovci. Jednu ruku umístí na svoji podložku, přičemž jejich lokty se jí musí dotýkat a snaží se přetlačit ruku toho druhého. Cílem je dotknout se hřbetem ruky soupeře podložky. Mezi nejlepší patří John Brzenk, který je nejlepším přetláčečem všech dob.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 2x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce včetně pavouka v ceně.

TRAMPOLÍNY

trampolines

Cena individuální

Trampolína je speciální tělocvičné a sportovní náčiní určené pro skákání osob. Trampolíny jsou ve sportovní praxi také hojně hojně využívány pro nácvik a trénink sportovního odvětví zvané skoky do vody. Skoky na trampolíně se řadí do gymnastické sportovní činnosti a od roku 2000 náleží do letních olympijských her. Trampolín máme hned několik, různých rozměrů … stačí jen poptat.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x5m. Příprava 45 min. Kapacita atrakce je 10-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace i několika trampolín najednou + obsluha atrakce v ceně.

VESLOVÁNÍ

rowing trainer

Cena dle specifikace

Veslování je pohon lodí lidskou silou pomocí vesel. Veslování se vyvinulo též v silově vytrvalostní vodní sport, ve kterém se posádka speciální lehké lodi (tzv. veslice) snaží překonat co nejrychleji stanovenou vzdálenost. Trenažery CONCEPT jsou tréninkové stroje pro nejlepší veslaře naší planety. Jedná se o vůbec nejtěžší sport na světě. Mistrem světa ve veslování je náš Ondřej Synek.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x2m. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je 25-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace i několika trenažerů najednou + obsluha atrakce v ceně.

BĚŽECKÝ PÁS

treadmill trainer

Cena individálně

Běžecký pás je nepřekonatelný fitness stroj pro zvýšení kondice, spalování tuků a posílení srdce. Umožní Vám trénovat běh či sportovní chůzi kdykoliv a za jakéhokoliv počasí. Nejlepší běžecké pásy mají tichý a výkonný motor, dobré odpružení pro šetření kloubů, měřič tepové frekvence s hrudním pásem, mnoho moderních funkcí, snadné ovládání a velkou běžeckou plochu.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x2m. Příprava 30 min. Kapacita atrakce je 25-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace i několika trenažerů najednou + možnost obsluhy.

REFERENCE

ADVANTAGE CONSULTING . MĚSTO KROMĚŘÍŽ . FESTIVAL LIFE! . AVION SHOPPING PARK .