VÝROBA REKLAMNÍCH SPOTŮ
Výroba rozhlasových a televizních spotů . Hlas pro vaši reklamu . Znělky . Komentáře k videím . Trailery . Dokumenty . Instruktážní hlášení . Video na zakázku apod.

Chcete mít reklamu v televizi nebo v rádiu? Chystáte reklamní kampaň pro svou společnost? Potřebujete namluvit cokoli jiného? Jste tu správně…

Celková výroba a finální podoba reklamy. Možnost vybrat si hned z několika verzí reklamy, která se vám bude líbit, už je jen na vás! S námi šetříte svůj čas.

Rozhlasové reklamní spoty a znělky na klíč . Konzultace a tvorba kampaní pro zviditelnění a prestiž značky . Kreativní zpracování návrhu . Marketingové poradenství . Online marketing . Vše na jednom místě .

Výroba a cenový rozsah každého spotu je individuální . Komentáře k videím naceňuji dle možností zákazníka a odvíjí se rozsahem délky samotného textu.

CENA JIŽ OD 1.000,-Kč

Reference

Adidas . Festival Life! . Brněnské veletrhy a výstavy . Chupa Chups . Sportlife . Evropa 2 . Frekvence 1 .  Kiss Radio . MobilMax . Stäubli .  Amici . AR Servis . Humanic . Škoda . Monte Bu . Motosalon . Salima