SUCHOZEMSKÉ . terrestrial sport

Zde najdete všechny sporty, které se provozují na souši a které pro vás umíme kompletně připravit a uspořádat. Trenažery si můžete zapůjčit nebo objednat na místo vámi určené. Rádi za vámi přijedeme a nachystáme s naším teamem sportovní nebo jinou akci.

BADMINTON

badminton game

Cena dle specifikace

Badminton je olympijský míčový sport. Jeho přímým předchůdcem je indická POONA. Při hře odpalují pomocí rakety míček (košík) přes síť a snaží se donutit protivníka k chybě. Chybou je zahrání míčku mimo vymezené území nebo neodehrání správně zahraného míčku. Badminton je nejrychlejší raketový sport. Hráč musí mít postřeh, hbitost a výbornou kondici. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x14m. Příprava 30 min. Kapacita atrakce je až 20 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace sítě a obsluha atrakce v ceně.

BEACH VOLEJBAL

beach volleyball

Cena dle specifikace

Plážový volejbal je míčový plážový sport, který se vyvinul z klasického šestkového volejbalu. Získal si ve světě mnoho příznivců a proto byl zařazen mezi sporty konající se na letních olympijských hrách. Většina pravidel je převzata z pravidel klasického volejbalu, ale nejdůležitějším rozdílem je, že družstvo tvoří pouze dva hráči, kteří jsou naboso. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 8x16m. Příprava 25 min. Kapacita atrakce je 2-10 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

BĚH . ZÁVODY

running races

Cena dle specifikace

Běh je druh pohybu, při kterém se pohybujeme pomocí končetin takovým způsobem, že v určitých fázích pohybu se žádná z končetin nedotýká povrchu, po kterém se pohyb vykonává na rozdíl od chůze nebo plazení. Běh je možné vykonávat i na speciální pomůcce k němu určené (běžecký pás). Nejrychlejším běžcem mezi všemi živočichy je gepard štíhlý.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru dle specifikace akce. Příprava 60 min. Kapacita atrakce je až 1-5000 osob /1 hodina. Délka akce – dle zadání. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha závodu dle dohody.

BIATLON

biathlon trainer

Cena dle specifikace

Biatlon, 2 sporty, tedy laserová střelnice a lyžařský trenažer. Jedná se o “letní verzi“ oblíbeného zimního sportu, který se stal díky Gabriele Koukalové, Ondřeji Moravcovi, Michalu Krčmářovi a Michalu Šlezingrovi opravdovým fenoménem . U trenažeru je nedílnou součástí laserová malorážka a terč.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x2m. Napětí 230V. Příprava 30 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

CYKLISTIKA

cycling

Cena dle specifikace

Cyklistika je jízda na jízdním kole s rekreačním, sportovním, turistickým či dopravním zaměřením. K populárním sportovním soutěžím patří nejrychlejší zdolání tratě na dráze, silnici nebo v terénu vlastním úsilím. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru dle zadání. Příprava 120 min. Kapacita atrakce je 2-3000 osob /1 hodina. Délka závodu dle specifikace. Instalace zázemí i možnost časomíry. Zabezpečení naším teamem.

DUATLON

duathlon

Cena dle specifikace

Duatlon je atletická disciplína, která se skládá z běžecké části, následované cyklistickou částí a ukončena opět běžeckou částí. Závodník musí absolvovat všechny disciplíny co nejrychleji za sebou. Umíme připravit na míru dle zadání.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru dle zadání. Příprava 120 min. Kapacita atrakce je 2-3000 osob /1 hodina. Délka závodu dle specifikace. Instalace zázemí i možnost časomíry. Zabezpečení naším teamem.

ELEKTRO

electro section

Cena individuálně

Nynější trendy v sekci elektro jsou bezesporu kvalitní ELEKTROKOLA, ELEKTROKOLOBĚŽKY, ELEKTRICKÁ vozítka nebo HOVERBOARDY. Na jakoukoli akci či zápůjčku si můžete objednat buď jeden nebo více kusů, dle vašeho zadání.

Elektro kola si můžete zapůjčit v našich půjčovnách. Doba půjčovného jednotlivých aktivit se liší. Pro další podrobnosti případně objednávku / PŮJČOVNÉ klikněte níže.

FOTBAL

football

Cena dle specifikace

Fotbalové turnaje, fotbalový terč jsou aktivity vhodné pro všechny věkové kategorie a pro opravdu veškeré typy akcí. Kdo by neuměl kopnout do míče a nebo ukázat, kolik zvládne udělat nožiček apod.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x2m. Napětí 230V. Příprava 15 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

GOLFOVÝ TRENAŽER

golf trainers

Cena dle specifikace

Chcete si vyzkoušet golf a kdekoli? Dovezeme naše trenažery. Putter je golfová hůl, která zajistí buď nízké nebo vysoké skóre. Používá se pro přesné doklepnutí míče do jamky. Patování zaujímá až 50% zahraných úderů a putter je tedy nejpoužívanější holí. Double Track trenažer nabízí 2 zaměřovací linky pro dokonalý putt až do jamky.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je 30-50 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

LASEROVÁ STŘELNICE

laser gun biathlon

Cena dle specifikace

Laserová malorážka. Zjistěte, jak jste na tom s muškou . Opravdu skvělá zábava pro všechny věkové generace. Laserová malorážka a terč, kdy se může střílet až na vzdálenost 10 metrů. Tato střelnice slouží i jako trénink našich biatlonistů. Na jakoukoli akci si můžete objednat buď jednu nebo více pušek.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 7x1m. Napětí 230V. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

LUKOSTŘELBA

archery trainers

Cena dle specifikace

Lukostřelba je praktické lovecké umění a z něj vzniklé sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Jedná se o samostatné sportovní odvětví respektive o specifický olympijský sport. Je také národním sportem v Bhútánu, státu v jižní Asii. Střílí se na vzdálenosti 30 m až 90 m. Střílí po sadách, která se skládá ze 3 nebo 6 šípů.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 10x3m. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

MODERNÍ PĚTIBOJ

laser gun pentathlon

Cena dle specifikace

Laserová střelnice pro moderní pětiboj. Skvělá zábava hlavně pro děti, ale rádi vyzkouší i dospělí. Pětibojařská pistole a terč, kdy se může střílet až na vzdálenost 6 metrů. U nás v ČR v tomto olympijském sportu exceluje David Svoboda. Naši vyškolení instruktoři vám s výcvikem pomohou a poradí.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 5x2m. Napětí 230V. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 40 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

SOUBOJE V PÁCE

arm wrestling

Cena dle specifikace

Přetláčení rukou je sport, který provozují vždy dva sportovci. Jednu ruku (oba stejnou, levou, či pravou) umístí na svoji podložku, přičemž jejich lokty se jí musí dotýkat a snaží se přetlačit ruku toho druhého. Cílem je dotknout se hřbetem ruky soupeře podložky. Mezi nejlepší sportovce v této disciplíně patří John Brzenk, který je nazýván jako nejlepší přetláčeč všech dob.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 2x2m. Příprava 10 min. Kapacita atrakce je až 60 osob /1 hodina. Délka pronájmu 4 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce včetně soutěžního pavouka v ceně.

PING PONG

table tennis

Cena dle specifikace

Stolní tenis, ping pong, pinec, pinčes je bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou. Hrací plocha –  horní deska stolu nad úrovní země je rozdělenou síťkou na dvě poloviny, podél které se pohybují hráči. Hraje se buď ve dvou soupeřících hráčích nebo ve dvou soupeřících dvojicích hráčů. Vyvinul ze společenské hry, která byla kolem roku 1880 přivezena z Číny do Británie.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x2m. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je 25-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení a instalace i několika stolů najednou + obsluha atrakce v ceně.

ŠIPKY

darts

Cena dle specifikace

Šipky jsou zároveň sport, sportovní náčiní, ale i zábavná hra, při které se házejí šipky na terč. Šipky patří do kategorie přesnostních sportů. V šipkách existuje více variant her, nejznámější a nejvíce hrané jsou 501, 301, 701 , Cricket a High Score. Při každé hře se hráči (2 a více) střídají u terče v tzv. kolech, a odhazují své 3 šipky, dokud některý z hráčů nesplní podmínky hry a nevyhraje. 

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 4x2m. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je 2-10 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení a instalace i několika terčů najednou + obsluha atrakce v ceně.

TENIS

tennis

Cena dle specifikace

Tenis je označovaný také jako bílý sport. Míčová hra pro 2 nebo 4 hráče. Varianta se 2 hráči se nazývá dvouhra, varianta se 4 hráči pak čtyřhra. Hraje se také smíšená čtyřhra, při které v každé dvojici hraje jedna žena a jeden muž. Soupeři stojí proti sobě, na obdélníkovém hřišti, tenisovém dvorci a pokoušejí se odrazit tenisový míček tenisovou raketou do pole tak, aby jej soupeř nemohl vrátit nebo aby se s míčkem trefil vedle tenisového dvorce.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 30x15m. Příprava 30 min. Kapacita atrakce je 2-8 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Obsluha atrakce v ceně.

HOKEJ

hockey

Cena dle specifikace

Hokej vznikl koncem 19. století v Kanadě pravidla byla vytvořena v Montréalu v roce 1878, ale brzy se rozšířil i do Evropy hlavně severní a střední a později částečně i do Asie. První záznam o hokejovém utkání, konaném na známém místě a ve známý čas, se zaznamenaným výsledkem mezi dvěma týmy se uskutečnilo 3. března 1875 v Montreálu na Victoria Skating Rink. Puk přesáhne i rychlost 175 km/h.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 61x30m. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je různá. Délka turnaje dle specifikace. Instalace zázemí i možnost časomíry. Zabezpečení naším teamem.

TRIATLON

triathlon

Cena dle specifikace

Triatlon je individuální závod zahrnující tři části plavání, jízdu na kole a běh, které je nutné absolvovat ve stanoveném pořadí v těsném sledu. Vznik je spojován s tradičními testy amerických záchranářů v sedmdesátých letech 20. století. Ve skutečnosti je jeho předchůdcem závod Les trois sports pořádaný ve Francii již ve dvacátých letech. Na olympijských hrách se triatlon poprvé objevil již v roce 2000 v Sydney.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru dle zadání. Příprava 120 min. Kapacita atrakce je 2-3000 osob /1 hodina. Délka závodu dle specifikace. Instalace zázemí i možnost časomíry. Zabezpečení naším teamem.

VESLAŘSKÝ TRENAŽER

rowing trainer

Cena dle specifikace

Veslování je pohon lodí lidskou silou pomocí vesel. Veslování se vyvinulo též v silově vytrvalostní vodní sport, ve kterém se posádka speciální lehké lodi (tzv. veslice) snaží překonat co nejrychleji stanovenou vzdálenost. Trenažery CONCEPT jsou tréninkové stroje pro nejlepší veslaře naší planety. Jedná se o vůbec nejtěžší sport na světě. Mistrem světa ve veslování je náš Ondřej Synek.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x2m. Příprava 20 min. Kapacita atrakce je 25-30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace i několika trenažerů najednou + obsluha atrakce v ceně.

VOLEJBAL

volleyball

Cena individuální

Volejbal neboli odbíjená je týmový míčový sport, ve kterém se dvě družstva standardně po 6 hráčích, odtud také přídomek šestkový volejbal na obdélníkovém hřišti rozpůleném sítí snaží odehrát míč na soupeřovu polovinu tak, aby ho soupeř nezpracoval a míč se dotkl země. Volejbal pochází z USA, ale dnes je populární po celém světě. Hrají ho muži, ženy i děti a vy můžete také. Stačí si nás objednat.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 18x9m. Příprava 30 min. Kapacita aktivity je 12-48 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha aktivity v ceně.

REFERENCE

ADVANTAGE CONSULTING . AVION SHOPPING PARK . FESTIVAL LIFE! . MĚSTO KROMĚŘÍŽ . POVODÍ MORAVY