TECHNICKÉ VYBAVENÍ AKCÍ . technical equipment

V této sekci najdete všechny naše možnosti zabezpečení technického vybavení pro vaši akci. Navíc produkci umíme kompletně dodat, připravit a realizovat. Jednoduše si nás objednáte a my vše zařídíme. Působnost máme po celé České a Slovenské republice.

PÓDIA A ZASTŘEŠENÍ

stages & roofing

Cena vždy individuálně

Zajistíme pódium i zastřešení pro vaši akci. Velikosti si můžete určit sami nebo vám samozřejmě rádi poradíme. Na akci dopravíme a na místě vámi určeném provedeme instalaci. Po akci přijedeme a vše řádně odinstalujeme. Cena za dopravu se domlouvá individuálně.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x14m. Příprava 30 min. Kapacita atrakce je až 20 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace sítě a obsluha atrakce v ceně.

FOTOKOUTKY

photo corner

Cena dle specifikace

Pronajměte si od nás FOTOKOUTEK. Od 80 kusů fotek po libovolné množství. K výběru nekonečno digitálních pozadí. Nepřeberné množství originálních rekvizit. Fotografie rozměru 15×10 cm s možností loga. Veškeré fotky i digitálně. 3 různé varianty fotokoutků.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 3x4m. Příprava 35 min. Kapacita atrakce je až 70 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

PŮJČOVNA

rental

Cena individuální

Veškeré aktivity, atrakce, ozvučení, pódia, projekce, sportovní vybavení a nářadí, technické vybavení k akcím, trenažery a další vám kdykoli rádi zapůjčíme a dokonce přivezeme i s obsluhou. Cenu stanovujeme vždy INDIVIDUÁLNĚ. Mrkněte do sekce PŮJČOVNA.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru dle specifikace. Příprava od 10 – 45 min. Kapacita atrakcí různá. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakcí dle dohody.

TOČENÁ ZMRZLINA

ice cream machine

Cena vždy individuální

Můžete si vybrat z 10 druhů zmrzlin tu svoji oblíbenou. Točíme dva druhy a míchanou. Vhodná na jakýkoliv typ akce, v jakémkoliv ročním období. Zmrzlina může být točena do kornoutku nebo do misky, kterou si můžete dozdobit, dochutit a začít mlsat.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru 6x2m. Napětí 230V. Příprava 30 min. Kapacita atrakce je až 30 osob /1 hodina. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha atrakce v ceně.

CUKROVÁ VATA

candyfloss

Cena dle specifikace

Je libo další klasiku a máte rádi sladké? Základem výroby je roztavení specializovaného krystalického cukru na karamel, který je pak odstředivou silou vháněn do bubnu stroje, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Takto vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na dřevěnou špejli nebo papírový kornout.

Stroj na cukrovou vatu si můžete zapůjčit v naší půjčovně. Doba půjčovného standardně 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a obsluha v ceně.

PIVNÍ SETY

beer sets

Cena dle specifikace

Naše pivní soupravy / sety / jsou praktické při jakýchkoli oslavách! Zahradní stůl (220 x 50 x 75 cm) a obě lavice (25 x 220 x 50 cm) jsou rozkládací a lze je proto rychle složit a opět rozložit. Pivní sety se dodávají vždy v kompletně smontovaném stavu.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru a kapacita dle specifikace akce. Příprava 45 min. Délka pronájmu 3 hodiny. Možnost prodloužení. Instalace a odinstalace pivních setů v ceně. Doprava se různí dle místa akce.

UBRUSY A POLSTRY

upholstery

Cena dle specifikace

Ubrusy a polstry na pivní sety běžně dodáváme k oslavám a podobným akcím. I pivní sety mohou mít svůj půvab a pohodlí. Rozměr podsedáku: 220 x 25 cm, rozměr ubrusu u pivního setu 70 cm: 260 x 120 cm Jedná se pouze o soupravu polstrů, nikoliv nábytku.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru dle zadání. Příprava 20 min. Instalace celého zázemí i možnost obsluhy pro akci. Rádi vše zabezpečíme s naším teamem. Doprava se různí dle místa akce.

PARTY STANY

party tents

Cena dohodou

Party stany – uvedená cena je za vzorový party stan o rozměru 8x5m. Jedná se o modulární systém, je možno navolit jakýkoliv jiný rozměr. Naše nabídka pronájmu stanů je vždy individuální. Všechny stany jsou stabilní, mají sníženou hořlavost plachty, jsou odolné vůči větru.

INDOOR + OUTDOOR. Prostor záboru dle zadání. Příprava 120 min. Kapacita atrakce je 2-3000 osob /1 hodina. Délka závodu dle specifikace. Instalace zázemí i možnost časomíry. Zabezpečení naším teamem.

VYSÍLAČKY

transmitter

Cena dohodou

Vysílačky jsou odolné a stylové. Vysílačky jsou ideálním prostředkem jak zůstat ve spojení s přáteli při outdoorových dobrodružstvích nebo členitých interiérových prostorách. Jsou vhodné pro použití nejen při akcích, ale i na výletě.

VÝZDOBA a další

decoration and more

Cena dle specifikace

Není výzdoba jako výzdoba. specializujeme se na výzdobu svatebních dnů, firemních eventů, sportovních akcí, balónkových výzdob apod. Na jakoukoli akci si nás můžete objednat a detaily výzdoby s námi vždy pořešit.

OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ

sound & lighting

Cena dle specifikace

Zajistíme ozvučení a osvětlení vaší akce. Samozřejmě i rádi poradíme jaký typ aparatury je pro vaši akci vhodný. OZVUČENÍ dopravíme a na místě vámi určeném provedeme instalaci. Po akci přijedeme a vše řádně odinstalujeme.

DOPRAVA AKTIVIT

transport

Již od 8,-Kč/km

Cestovní náklady si účtujeme od 8-14,-Kč dle počtu kilometrů z bodu výjezdu do místa akce a zpět. Bodem výjezdu je město Vyškov. Zde máme i sklady s doprovodnými aktivitami. Při objednávce více aktivit se účtuje jen jedno CESTOVNÉ.

REFERENCE

ADVANTAGE CONSULTING . AVION SHOPPING PARK . FESTIVAL LIFE! . MĚSTO KROMĚŘÍŽ . POVODÍ MORAVY